• همه بازی ها
  • بازی های زنده
  • تمام شده ها
  • شروع نشده ها
چمپیون شیپ انگلیس
۱۹:۴۵ برایتون و هاو آلبیون - شفیلد ونزدی
لیگ ۱ انگلیس
۱۹:۴۵ پورت ویل - بری
لا شامپیونه فرانسه
۱۹:۴۵ بستیا - نیس
لیگ ۲ فرانسه
۱۹:۰۰ آژاکسیو - اورلیان یو اس
۱۹:۰۰ اوسر - Bourg Peronnas
۱۹:۰۰ لاوال - تروا
۱۹:۰۰ لو آور - آژاکسیو جی افسیو
۱۹:۰۰ شاموی نیورت - Amiens SC
۱۹:۰۰ ریم - والنسینه
۱۹:۰۰ سوشو - کلرمون
۱۹:۰۰ استراسبورگ - تورز
بوندسلیگا آلمان
۱۹:۳۰ فرایبورگ - بایرن مونیخ
اردیویژه هلند
۱۹:۰۰ تفنته آنخده - هراکلس
لیگ برتر بلژیک
۱۹:۳۰ گنت - شارلروآ
دوستانه بین المللی
۲۳:۰۰ پایان Panama(U20) ۰ - ۱ Canada(U20) ۰ - ۱
۱۳:۰۰ پایان Denmark Women's ۲ - ۲ Scotland Women's ۲ - ۱
۱۴:۰۰ پایان Netherlands Women's ۷ - ۱ Romania Women's ۱ - ۱
۱۴:۳۰ نامعلوم Russia Women's ۰ - ۰ Slovakia Women's
دوستانه باشگاهی
۲۳:۰۰ پایان Belfield ۰ - ۱ Jersey Express ۰ - ۰
۰۰:۰۰ پایان Sao Paulo ۰ - ۰ River Plate ۰ - ۰
۰۱:۱۰ قطع شده Racing Club Gimnasia LP
۰۸:۰۰ پایان Campbelltown City SC ۱ - ۰ North Eastern Metrostars ۰ - ۰
۰۸:۱۰ پایان Croydon Kings ۲ - ۳ Adelaide City FC ۲ - ۲
۰۸:۳۰ پایان Murray United FC ۰ - ۲ South Melbourne ۰ - ۱
۰۸:۳۵ پایان Logan Lightning ۲ - ۱ Brisbane Olympic United FC ۱ - ۰
۰۸:۳۵ پایان Park Ridge ۱ - ۳ Centenary Stormers ۰ - ۲
۰۸:۴۰ پایان Sydney United ۱ - ۲ Avondale Heights ۱ - ۱
۰۹:۰۰ نامعلوم ONGC FC ۰ - ۰ Union Bank
۰۹:۴۵ پایان Playford City Patriots ۲ - ۲ Adelaide Victory ۱ - ۰
۱۰:۰۰ پایان Synot Slovacko ۲ - ۲ Spartak Trnava ۲ - ۰
۱۰:۳۰ Gold Coast City - Ipswich knights FC
۱۰:۳۰ پایان Gold Coast City ۰ - ۱ Ipswich knights FC ۰ - ۰
۱۰:۳۰ پایان Olimpic Donetsk ۱ - ۰ Metalurh Zaporizhzhya ۰ - ۰
۱۰:۳۰ پایان Sorrento F.C. ۱ - ۰ Perth Glory FC Am ۰ - ۰
۱۱:۰۰ پایان Puszcza Niepolomice ۲ - ۵ GKS Tychy ۰ - ۲
۱۱:۰۰ پایان Wisla Plock ۱ - ۳ Bytovia Bytow ۰ - ۲
۱۱:۳۰ پایان Nest-Sotra ۲ - ۴ Brann ۱ - ۱
۱۱:۳۰ پایان Valerenga ۳ - ۲ Strommen ۱ - ۱
۱۲:۰۰ پایان FC Roskilde ۰ - ۲ Odense BK ۰ - ۱
۱۲:۳۰ پایان Joondalup United ۳ - ۴ Mandurah City ۱ - ۱
۱۳:۰۰ پایان FC Nordsjaelland ۰ - ۱ Helsingor IF ۰ - ۱
۱۳:۰۰ پایان Midtjylland ۲ - ۲ Vendsyssel ۰ - ۲
۱۳:۰۰ پایان Stabaek ۳ - ۰ Follo ۱ - ۰
۱۳:۰۰ پایان Chuac Lun ۱ - ۱ Chong Wa ۱ - ۰
۱۳:۰۰ پایان CFR Cluj ۴ - ۱ Mezokovesd-Zsory ۱ - ۰
۱۳:۱۵ پایان FC Trenkwalder Admira ۰ - ۱ LASK Linz ۰ - ۱
۱۴:۰۰ پایان Mattersburg ۳ - ۱ FC Nitra ۱ - ۰
۱۴:۰۰ پایان Eintr. Braunschweig ۰ - ۱ Dinamo Bucuresti ۰ - ۰
۱۴:۰۰ پایان SV Sandhausen ۰ - ۱ Kickers Offenbach ۰ - ۰
۱۴:۰۰ پایان Krylya Sovetov Samara ۲ - ۲ Pandurii ۱ - ۱
۱۴:۰۰ پایان FC Botosani ۱ - ۰ Slovan Bratislava ۱ - ۰
۱۴:۰۰ نامعلوم FC Viktoria Plzen ۰ - ۰ Servette
۱۴:۳۰ پایان St. Gallen ۳ - ۴ FC Terek Groznyi ۰ - ۲
۱۵:۰۰ پایان Fortuna Dusseldorf ۲ - ۲ SC Paderborn 07 ۱ - ۱
۱۵:۰۰ پایان FC Luzern ۱ - ۱ Dynamo Dresden ۱ - ۱
۱۵:۰۰ پایان Grasshoppers ۰ - ۰ Legia Warszawa ۰ - ۰
۱۵:۰۰ پایان Slask Wroclaw ۲ - ۲ Chrobry Glogow ۰ - ۱
۱۵:۰۰ معوق SC Wiedenbruck Eintracht Norderstedt
۱۵:۳۰ پایان Kawkab de Marrakech ۱ - ۱ Esperance Sportive de Tunis ۱ - ۱
۱۵:۵۹ پایان Sarpsborg 08 FF ۷ - ۱ Ullensaker/Kisa IL ۳ - ۰
۱۵:۵۹ پایان FC Thun ۰ - ۰ Le Mont LS ۰ - ۰
۱۵:۵۹ معوق Berliner FC Dynamo FSV Optik Rathenow
۱۶:۳۰ ۷۱ FC Viitorul Constanta ۲ - ۰ Levski Sofia ۲ - ۰
۱۷:۳۰ ۲۸ السوند ۱ - ۰ Brattvag
۱۸:۳۰ Monchengladbach Women's - FC Twente Enschede Women's
۱۹:۳۰ Aberdare Town - Briton Ferry Athletic
۲۱:۰۰ KF Fjallabyggdar - Volsungur Husavik